SLUŽBY


Inštalácia kamerových systémov

Navrhneme Vám kamerový systém na mieru. Naše kamerové systémy sú spoľahlivé, s možnosťou diaľkového náhľadu, zálohovania záznamu a jednoduchou konfiguráciou. 

Predaj a servis počítačov

Opravíme, navrhneme zostavu tak, aby vyhovovala vašim potrebám a nezaťažovala váš finančný rozpočet

Inštalácia prístupových systémov

Zháňate otváranie dverí na čip ? Potrebujete šikovný, jednoduchý a efektívny prístupový systém ? Nechajte si poradiť od nás a my Vám navrhneme riešenie, ktoré bude pre Vás najvýhodnejšie

Inštalácia štruktúrovanej kabeláže

Realizujeme prípravu pasívnych prvkov, ako sú kabeláž, zásuvky, osadenie aktívnych prvkov a ich konfigurácia

Inštalácia bezpečnostných systémov

Inštalujeme bezpečnostné systémy výhradne od certifikovaných dodávateľov. Poskytneme Vám systém, ktorý ochráni váš domov, jednoduché ovládanie, a možnosť pripojenia inteligentnej domácnosti

Odborné poradenstvo v oblasti IT technológií

Potrebujete poradiť ? My Vám poradíme v oblasti IT, nastavíme vaše zariadenia a Vy sa o nič nemusíte starať

Kamerový systém s inteligentnou detekciou

Kamerový systém pre domácnosti s pokročilou pohybovou detekciou. Tento systém dokáže inteligentne rozpoznať autá, ľudí a filtruje falošný poplach detekcie pohybu. Kamerový systém dodávame aj s montážou . Platba sa r ealizuje až po inštalácii . Možnosť získať na splátky, už od 80€ mesačne s dobou splácania 24 mesiacov.                                       

1 729,49 €

Bezpečnostný alarm pre domácnosti

Bezpečnostný alarm je vhodný pre najmä pre domácnosti, kde je kladený dôraz na jednoduchosť, efektivitu s prémiovou ochranou. Alarm sa ovláda prostredníctvom mobilnej aplikácie a je vynikajúca voľba pre ľudí, ktorý si plánujú nainštalovať inteligentnú domácnosť. Bezpečnostný alarm dodávame aj s montážou . Platba sa r ealizuje až po inštalácii . Možnosť získať na splátky, už od 40€ mesačne s dobou splácania 24 mesiacov. 

839,49 €

Kamerový systém s montážou pre menšiu prevádzku alebo domácnosť

Kamerový systém vhodný pre menšiu prevádzku, pre väčšie rodinné a bytové domy. Je to vynikajúca voľba najmä na snímanie exteriéru. Obsahuje aj jednoduchú pohybovú detekciu, ktorá automaticky selektuje záznam. Kamerový systém dodávame aj s montážou . Platba sa r ealizuje až po inštalácii . Možnosť získať na splátky, už od 60€ mesačne s dobou splácania 24 mesiacov. 

1 279,79 €

Kamerový systém s montážou - domácnosť

Kamerový systém vhodný pre ľudí, ktorí chcú vedieť čo sa deje na ich pozemku a zároveň ušetriť financie a získať nadštandardný servis. Kamerový systém dodávame aj s montážou . Platba sa r ealizuje až po inštalácii . Možnosť získať na splátky,  už od 45€ mesačne s dobou splácania 24 mesiacov. 

954,29 €